Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem w spektaklu

redakcja | 11.04.2021 14:18
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Jennifer Aniston i Brad Pitt | depositphotos.com | Autor s_bukley

Jeśli ta wspaniała informacja gdzieś Was minęła podczas wakacji, to pragniemy Wam ją podkreślić jeszcze raz. Jennifer Aniston i Brad Pitt po prawie dwudziestu latach razem pojawią się na występie. My jak i pewnie wszyscy fani nie możemy się już tego doczekać. Ostatnim filmem, a raczej sitcomem, w jakim można było spotkać razem tę wspaniałą parę na szklanym ekranie byli Przyjaciele, gdzie Pitt wcielił się w mężczyznę nienawidzącego Jennifer, było to w 2001 roku.

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt są znowu razem? 

Portale plotkarskie na świecie spekulowały, że Jennifer Aniston oraz Brad Pitt wrócili do siebie w prywatnym życiu, a okazało się, że zagrają razem w projekcie charytatywnym Seana Penna "Feelin’ A-Live".  Teraz też już wiemy, że Brad Pitt ma nową dziewczynę. W spektaklu odegrają sceny z komediodramatu Beztroskie lata w Ridgemont High z 1982 roku. Pieniądze są zbierane bardzo szczytnym celu, na lekarzy i innych medyków walczących z pandemią. Miało się to odbyć jeszcze w sierpniu, ale z powodów technicznych zostało przesunięte.

Projekt "Feelin’ A-Live" to jak większość takich inicjatyw wirtualne spotkanie, na tym akurat gwiazdy czytać będą  scenariusz znakomitego filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High".

Oprócz  Jennifer Aniston i Brada Pitta  wystąpią Julia Roberts, Morgan Freeman, Shia LaBeouf, Matthew McCounaghey czy Jimmy Kimmel.

Proponowane artykuły
Nie przegap