Czy Brad Pitt jest w nowym związku? Nicole Poturalski publikuje śmiałe zdjęcia

redakcja | 11.04.2021 14:23

Po spekulacjach, że Brad Pitt wrócił do Jennifer Anniston, zagraniczne media nie przestają podawać, i coraz mniej przy tym spekulują, że nową dziewczyną Brada Pitta jest modelka Nicole Poturalski. Chociaż ządna ze stron nie potwierdziła, ani nie zdementowała nic oficjalnie, to w sieci można znaleźć wiele ich zdjęć razem.

Brad Pitt
Brad Pitt | depositphotos.com | autor Jean_Nelson

Nagonka medialna na nich jest jednak nie czymś nowym, odkąd Brad Pitt rozstał się Angeliną Jolie, to każde jego pojawienie się u boku jakiejś kobiety jest od razu analizowane przez wszystkich.

Kim jest Nicole Poturalski? 

Nicole Poturalski jest niemiecką top modelką o polskich korzeniach. Poturalski dodatkowo mówi pięknie po polsku, pikanterii w tej całej sytuacji dodaje jednak fakt, że Nicole jest mężatką z berlińskim restauratorem Rolandem Mary i ma kilkuletniego syna.  Co jeszcze ciekawsze to występuje pomiędzy nimi blisko 40 lat różnicy.  Dzisiaj Rolanda Mary ma 68 lat, a Nicole 27 lat (2 stycznia 1993). 

Nicole Poturalski  była na okładkach wielu wspaniałych magazynów mody, dotarliśmy do jej zdjęć dla  Harper’s Bazaar, Cosmopolitan czy też niemieckiego wydania Elle.

Zobaczcie jej wspaniałe zdjęcia na jej profilu Instagram. Nas zawsze cieszy, jak osoby z polskimi korzeniami promują piękną urodę na świecie.

Proponowane artykuły
Nie przegap