Dziś 4 sierpnia 2021

Jennifer Aniston

Imię: Jennifer
Prawdziwe imię i nazwisko: Jennifer Joanna Aniston
Zawód lub zajęcia: amerykańska aktorka i producentka filmowa
Data urodzenia: 1969-02-11 (wiek to 52 lat)
Miejsce urodzenia: Sherman Oaks, Stany Zjednoczone
Instagram: @jenniferaniston
Wzrost: 164 cm
Waga: 53
Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem w spektaklu Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston zna chyba każdy w Polsce i głównie przez znakomitą rolę w popularnym na całym świecie sitcomie Przyjaciele. Zyskała nasze serce dzięki świetnej roli Rachel Green, za nią też otrzymała nagrodę Emmy i Złoty Glob.  Postaramy się przybliżyć dokładniej inne informacje o Aniston, bo choć znana jest głównie z ról komediowych i wszędzie zobaczymy ją podobnie uroczą i rozbawioną jak w Przyjaciołach to swój dorobek artystyczny ma ogromny. Zachęcamy również do śledzenia najnowszych informacji o Jennifer Aniston w naszych artykułach, które również najdziesz na tej stronie. 

Ile waży Jennifer Aniston?

W większości polskich oraz zagranicznych wywiadów z aktorką pojawia się waga od 50 kg do 53 kg i stale przez jej karierę się taka utrzymuje. Trzeba przyznać, że aktorka bardzo dobrze dba o formę i wygląd. Będziemy informować, jakby coś diametralnie się zmieniło, bo karierę medialną Jennifer Aniston śledzimy bardzo dokładnie i mamy wrażenie, że Jennifer Aniston im jest starsza tym piękniejsza i chudsza. 

Instagram Jennifer Aniston

15 października 2019 to chyba najbardziej wyczekiwana data fanów Jennifer, to wtedy opublikowała swoje pierwsze zdjęcie na swoim koncie Instagram. Nie mogło to odbyć się inaczej, Jennifer Aniston wrzuciła wtedy zdjęcia z cała serialową ekipą Przyjaciół.
Gwiazda w 4 dni pobiła rekord Guinnessa, zdobywając 14 milionów serduszek od publikacji zdjęcia. To wszystko zdobyło to niewyraźne, złej jakości,  zrobione w ciemny pomieszczeniu zdjęcie.

Obecnie jej konto @jenniferaniston obserwuje już kilkadziesiąt milionów osób i chyba każdy prawdziwy fan tej aktorki i Friends czeka na kolejne publikacje, które najlepiej jak nawiązują do seriali i jej bohaterów.

 

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!